مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با اعلام این خبر گفت: ترم زمستان‌بهار ۱۴۰۱-1402  با حضور 272 متربی در قالب ۱۸ گروه از روز شنبه 1 بهمن‌ماه در شعب اصفهان و قم آغاز و تا روز پنج‌شنبه 28 اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلاله، علیرضا طاووسی با تأکید بر اینکه جلسات فرهنگی تربیتی رویش در این ترم با هدف تقویت اعتماد به نفس در متربی،  تقویت روحیه تاب آوری و سختی پذیری، ایجاد توانایی در مدیریت هیجانات، آمادگی های ورود به دوران بلوغ جنسی، الگوسازی صحیح برای متربیان، افزایش قدرت تصمیم گیری و حل مسئله و آشنایی با اخلاق باطنی، اقتصاد و تجارت برگزار می‌شود، تصریح کرد: متربیان در این ترم طبق سرفصل های مشخص شده، شامل مهارت خود ابرازی، رمز موفقیت بزرگان، مهارت مدیریت هیجان و آمادگی‌های ورود به دوران بلوغ جنسی برای پایه های چهارم تا هفتم، خداشناسی، امام و معاد شناسی، اخلاق باطنی و اقتصاد و تجارت  برای پایه های هشتم تا یازدهم در جلسات رویش حاضر می‌شوند.

مدیر مرکز سلاله در ادامه به کلاس های استعدادی ترم زمستان‌بهار ۱۴۰۱-1402  اشاره و خاطرنشان کرد: متربیان شعب اصفهان و قم مرکز سلاله در دو ساحت علمی فناوری و فرهنگی هنری در کلاس های لذت‌های زبان فارسی، برنامه‌نویسی مقدماتی، نانوکاربردی، فتوشاپ، رباتیک، نانوتکنولوژی، برنامه نویسی، خوشنویسی و تولیدات رسانه شرکت می نمایند.

ایشان تعیین یک پروژه یا دست‌سازه نهایی توسط هر یک از اساتید استعدادی برای هر کلاس و تحویل گرفتن آن از متربیان در پایان ترم را از راهبردهای این ترم جهت بهره برداری بیشتر از توانمندی‌های متربیان دانست.

طاووسی ارتباط با پشتیبان تحصیلی، کلاس های تقویتی کنکور، جلسات مشاوره و برنامه های ورزشی و تفریحی را از جمله برنامه های پایه دوازدهم مرکز سلاله برشمرد.

علیرضا طاووسی با تأکید بر اهمیت کسب سواد رسانه ای و آشنایی با فرصت ها و تهدیدهای موجود در فضای مجازی و سواد مالی، افزود: متربیان مرکز سلاله در ترم زمستان‌بهار  در دوره‌های فنون اقناع برای پایه هفتم، سواد استفاده از تلفن همراه، اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی برای پایه هشتم، کمک به فرآیند انتخاب رشته مدرسه متربیان به عنوان نقطه شروع مسیر آینده شغلی آن‌ها برای پایه نهم، کارگاه «کارآمدشو» با تمرکز بر مشاغل آزاد و کارمندی برای پایه دهم و متربیان پایه یازدهم در کارگاه «کارآمدشو» با تمرکز بر کارآفرینی و کسب و کارهای نوین حاضر می شوند.

وی با بیان اینکه کلاس های انجمن نامه آسمانی با هدف انس متربیان با قرآن کریم و  تشخیص استعداد قرآنی متربیان در یکی از حوزه های حفظ، قرائت و مفاهیم برگزار می شود، عنوان کرد: این کلاس ها با موضوع روخوانی و روانخوانی برای پایه های چهارم تا ششم و مفاهیم برای پایه های هفتم تا یازدهم برگزار شد.

مدیر مرکز سلاله، برگزاری جداگانه جلسه خانواده‌های هر گروه با مربی تربیتی و استاد استعدادی گروه، برنامه ریزی جهت برگزاری افطاری خانوادگی به تفکیک هر گروه در ماه مبارک رمضان، برگزاری کارگاه‌های آموزش خانواده و جلسه انجمن اولیاء را از برنامه‌های خانوادگی ترم زمستان‌بهار ۱۴۰۱-1402  برشمرد.

علیرضا طاووسی برنامه های مناسبتی، بازارچه خیریه، جلسات مشاوره، برنامه های ورزشی، اردوهای تربیتی و آموزشی، شورای جوانه ها (دانش آموزی)، شورای مشورتی مربیان تربیتی، جشنواره دانش آموزی سلاله تلنت و بازدیدهای علمی و تربیتی  را از دیگر برنامه های این مراکز در ترم زمستان‌بهار ۱۴۰۱-1402 برشمرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *