تابستان داغ مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با حضور 260 متربی در قالب 16 گروه از روز شنبه 5 تیرماه در شعب اصفهان و قم آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلاله، مسئول تربیت و پژوهش مرکز سلاله با اعلام این خبر گفت: کلاس های مرکز سلاله در این ترم به صورت حضوری و با حفظ پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

مهدی نفیسی مهر با تأکید بر اینکه جلسات فرهنگی تربیتی رویش با هدف ارتقای سطح توانمندی متربیان در تمام ساحات وجودی انسان و رسیدن به انسان کامل، سالم و متعالی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: متربیان در این ترم طبق سرفصل های مشخص شده طرح ۹ ساله شجره طوبی، شامل روخوانی کتاب و تولید نشریه دیواری و سه بعدی و تولید کتاب برای پایه های چهارم تا ششم شگفتی های افرینش (توحید) برای پایه هفتم، احکام برای پایه هشتم، راهنماشناسی برای پایه نهم، دشمن شناسی برای پایه دهم و حکومت اسلامی برای پایه های یازدهم در جلسات فرهنگی تربیتی رویش حاضر شدند.

مسئول تربیت و پژوهش مرکز سلاله در ادامه به کلاس های استعدادی ترم تابستان 1400 اشاره و خاطرنشان کرد: متربیان شعب اصفهان و قم مرکز سلاله در دو ساحت علمی فناوری و فرهنگی هنری در کلاس های لذت های علوم، نقاشی، سفالگری، کار با چوب، نجوم، رباتیک مقدماتی، لذت های فارسی، مبانی پرواز، طراحی، آزمایشگاه علوم، کلیپ سازی، برنامه نویسی، رباتیک و نانو تکنولوژِی و پویانمایی شرکت می نمایند.

نفیسی مهر با تأکید بر اینکه پرورش استعداد و مهارت باید توأم با یکدیگر باشد، افزود: متربیان مرکز سلاله در جهت کسب مهارت های عملی در کنار دانش افزایی، در کارگاه مهارت های خانه داری، ارتباط با طبیعت، انجام بازی های فکری، کار با کامپیوتر، کمک های اولیه، کار با ابزارهای فنی و مطالعه و تست زنی حاضر می شوند.

وی با بیان اینکه کلاس های انجمن نامه آسمانی با هدف انس متربیان با قرآن کریم و  تشخیص استعداد قرآنی متربیان در یکی از حوزه های حفظ، قرائت و مفاهیم برگزار می شود، عنوان کرد: این کلاس ها در ۱2 جلسه با موضوع روخوانی و روانخوانی برای پایه های چهارم تا ششم و حفظ موضوعی قرآن کریم برای پایه های هفتم تا یازدهم برگزار شد.

مهدی نفیسی مهر برنامه های مناسبتی، کارگاه آموزش خانواده، جلسات مشاوره، انجمن اولیاء، برنامه های ورزشی، اردوهای تربیتی و آموزشی،  شورای جوانه ها، شورای مشورتی مربیان تربیتی، جشنواره سلاله تلنت و بازدیدهای علمی و تربیتی  را از دیگر برنامه های این مراکز در ترم تابستان 1400 برشمرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *