همزمان با ایام با سعادت عید ولایت و امامت عید سعید غدیرخم به همت مرکز طرح های نیکوکاری آلاء و با همکاری نوجوانان سید مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله و خانواده‌هایشان، طرح تسهیل‌گری لباس نیازمندان با نام «نیکوک» اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلاله، این طرح با مشارکت شبکه مردمی احسان متشکل از همه گروه‌های نیکوکار مردمی به مناسبت عید بزرگ غدیر و رسم سنتی احسان و عید غدیر اجرا شده است.

در گام اول از طرح نیکوک بیش از بیست هزار دست لباس کـامل و نو بـرای هریک از اعضای خانواده نیازمندان شناسایی شده و زیر پوشش گروه‌های نیکوکار مردمی در اقصی نقاط استان اصفهان فراهم و اهدا می‌شود.

دراین پـویش همانند سفره پدری در انتخاب جنس کالا‌ها دقت شده و به واسطه مهندسی خرید، اصل صرفه در مقیاس، حذف واسطه‌ها و مشارکت دهی تولیدکنندگان در این طرح خداپسندانه سعی شده تا بهای تمام شده اقلام با کیفیت برای تامین نیاز مددجویان کاهش یابد و در نتیجه احسان برای خیران و گروه‌های نیکوکاری ارزان و آسان شود. نیکوک ایجاد شده تا یک بازار بزرگ، ارزان، دسترس و با کیفیتِ احسان برای نیکوکاران، برای رشد و توسعه نیکوکاری در عین حفظ کرامت انسانی مددجویان باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *