مراسم بزرگداشت یوم‌الله 13 آبان در مرکز سلاله شعبه اصفهان

همزمان با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، مراسم بزرگداشت یوم‌الله 13 آبان، روز ملی استکبارستیزی در مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان برگزار شد.

حجت الاسلام امین حقیقت نژاد در ویژه‌برنامه یوم‌الله 13 آبان روز ملی استکبارستیزی عنوان کرد: برخی از قدرت های جهانی مانند  حیوانات درنده خویی که برای بقا ومنفعت خود از هیچ خشونتی ابا نمی کنند.

ایشان ادامه داد: سایر قدرت ها یا مانند حیوانات مرده خواری هستند که در ذیل کشورهای درنده خو به حیات خود ادامه می دهند و یا مانند حیوانات ضعیف، طمعه قدرت های دیگر می شوند. تنها برخی از کشورها تصمیم می گیرند مثل فیل باشند، یعنی نه ظلم کنند، نه با ظالم دوستی کنند و نه به خودشان اجازه ظلم پذیری بدهند‌.

حجت الاسلام حقیقت نژاد با بیان نمونه هایی از ضعف یا مرده خواری قدرت های حاکم در ایران پیش ازانقلاب، تصریح کردند: انقلاب اسلامی یعنی ملت ایران تصمیم گرفت مثل فیل باشد، نه ظلم کند و نه اجازه تعدی به دیگران بدهد.

وی در ادامه به مجاهدت های ملت ایران در این راه وعظمت شهیدانی مثل شهید تهرانی مقدم در راه قوی کردن پنجه دفاعی ایران اشاره و عنایات اهل بیت علیهم السلام به این شهید بزرگوار را مرور کردند.

حجت الاسلام امین حقیقت نژاد در پایان خاطرنشان کرد: هرکدام از ما و به خصوص نوجوانان باید جای خود را در این عرصه پیدا کنیم و هریک به نوبه خود به قوی تر شدن ایران اسلامی کمک نماییم.

مولودی خوانی کربلایی محمد کریمی و تقدیر از از برگزیدگان برنامه های تابستان و مسابقات اذان و مداحی، کتابخوانی اردوی قم، هیأت و روزنامه دیواری از دیگر برنامه های این مراسم بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − پانزده =