نشست مشترک مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با حوزه هنری استان اصفهان

صبح شنبه 5 نیرماه، نشست مشترک مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با حوزه هنری استان اصفهان به منظور همکاری و هم افزایی دو مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلاله، مجتبی شاهمرادی؛ رئیس حوزه هنری استان اصفهان در این نشست ب تأکید بر اینکه حوزه هنری استان اصفهان به عنوان یکی از نهادهای موفق و موثر در جهت فراهم ساختن زمینه رشد و شکوفایی و گسترش هنر مبتنی بر معرفت اسلامی و متعهد به ارزش های انقلاب اسلامی فعالیت می کند، تصریح کرد: این مجموعه بیش از دو دهه است که با هدف زمینه سازی رشد استعدادهای هنری جوانان و الگوگیری آنان از هنرمندان متعهد و ارزشی و همچنین تولید آثار فاخر هنری فعالیت می کند.

مجتبی شاهمرادی ادامه داد: عمده ترین فعالیت های حوزه هنری در قالب فعالیت های آموزشی و تولیدی در رشته های ادبیات، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی(خط، نگارگری، گرافیک، کاریکاتورو…)، هنرهای تصویری (فیلم، عکس، انیمیشن و…)، موسیقی، ادبیات دوران دفاع مقدس و… در استان اصفهان انجام می شود.

در ادامه این نشست پیرامون موضوعاتی چون «اهداف و عملکر مرکز سلاله»، «رشته های علمی و هنری که مرکز سلاله در آن به استعداد سنجی می پردازد»، «علاقه آفرینی در رشته ها هنری»، «استفاده از امکانات و تجهیزات حوزه هنری» و «جذب منابع و راه های درآمدزایی مشترک» بحث و تبادل نظر شد.

لازم به ذکر است در این نشست، حسن مهاجر؛ مسئول طرح و برنامه، مهدی نفیسی مهر؛ مسئول تربیت و پژوهش، حجت الاسلام فرشاد توسلی؛ سرپرست شعبه اصفهان و علیرضا شاهسنائی؛ کارشناس جذب منابع مالی مرکز سلاله حضور داشتند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =