مسئول تربیت و پژوهش مرکز سلاله با اعلام این خبر گفت: برنامه های ترم زمستان بهار ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با حضور ۲۲۵ متربی در قالب ۱۴ گروه از ۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ تا 30 اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در شعب اصفهان و قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلاله، مهدی نفیسی مهر با تأکید بر اینکه برنامه های استعدادی و تربیتی مرکز سلاله در این ترم به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار شد، افزود: کلاس های مرکز سلاله در این ترم به صورت حضوری با حفظ پروتکل های بهداشتی و با تشدید شیوع ویروس کرونا به صورت غیرحضوری در فضای اسکای روم برگزار شد.

وی با بیان اینکه جلسات فرهنگی تربیتی رویش با هدف تقویت هوش هیجانی و رشد تقیدات مذهبی، تحکیم عقاید و کسب مهارت های اجتماعی در کنار رشد اخلاقی برگزار شد، تأکید کرد: دغدغه اصلی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله تربیت است.

نفیسی مهر ادامه داد: متربیان در این ترم طبق سرفصل های مشخص شده طرح ۹ ساله شجره طوبی، شامل تفکر و خلاقیت و آداب اجتماعی در سیره اهل بیت علیهم السلام برای پایه چهارم، تحلیل فیلم و فروع دین برای پایه پنجم، امر به معروف در سیره پیامبر صلوات الله علیه و خاطره نویسی برای پایه ششم، تقلید و نظم برای پایه هفتم، خداشناسی برای پایه هشتم، خدا و معاد شناسی برای پایه نهم و آشنایی با صحیفه سجادیه برای پایه های دهم در جلسات فرهنگی تربیتی رویش حاضر شدند.

مسئول تربیت و پژوهش مرکز سلاله در ادامه به کلاس های استعدادی ترم زمستان بهار ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ اشاره و خاطرنشان کرد: متربیان شعب اصفهان و قم مرکز سلاله در دو ساحت علمی فناوری و فرهنگی هنری در کلاس های نجوم، انرژی های نو، طراحی، کلیپ سازی، نانو تکنولوژی، مبانی برنامه نویسی، لذت های ادبیات، خوشنویسی، رباتیک و برنامه نویسی شرکت نمودند.

نفیسی مهر با تأکید بر اینکه متربیان می بایست در کنار پرورش استعداد خود، مهارت های اولیه ای که در طول زندگی به آن احتیاج دارند را بیاموزند، افزود: متربیان مرکز سلاله در جهت کسب مهارت های عملی در کنار دانش افزایی، در کارگاه های مهارتی ICDL، امداد و نجات، تعمیر لوازم خانگی، فن بیان و آشنایی با مشاغل نوین و بازار کار حاضر شدند.

ایشان با بیان اینکه کلاس های انجمن نامه آسمانی با هدف آشنایی و ایجاد انگیزه ره آموزان برای کار با قرآن، فصیح خوانی و فهم آیات قرآن برگزار شد، عنوان کرد: این کلاس ها در ۱۴ جلسه با موضوع روخوانی و روانخوانی برای پایه های چهارم تا ششم و حفظ موضوعی قرآن کریم برای پایه های هفتم تا دهم برگزار شد.

مهدی نفیسی مهر برنامه های مناسبتی، کارگاه آموزش خانواده، جلسات مشاوره، کلاس های تقویتی درسی، لیگ های بازی، اردوهای تربیتی و آموزشی، پخش فیلم های تربیتی و رزمایش همدلی و کمک مومنانه، تشکیل شورای جوانه ها، جشنواره سلاله تلنت و بازارچه خیریه سلاله  را از دیگر برنامه های این مراکز در ترم زمستان بهار ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ برشمرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *