جلسه شورای مشورتی مربیان تربیتی شعبه قم با حضور مدیر مرکز سلاله

جلسه شورای مشورتی مربیان تربیتی مرکز سلاله شعبه قم با حضور محسن جعفری؛ مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله برگزار  شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلاله، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین عربیان با بیان اینکه سیادت یک سرمایه منحصر به فرد و ارزشمند است گفت: سادات در مسائل معرقتی و سیر و سلوک به مانند پرنده پرواز می کنند اما به غیر سادات همانند مرغ خانگی گام بر می دارند.

مدیر مدرسه علمیه الهادی علیه السلام قم با بیان اینکه در زمانه جدید فرصت شکوفائی هرچه بهتر و گسترده تر استعدادها فراهم شده است، عنوان کرد: ما باید در مسائل تربیتی به دنبال پیدا کردن راهکارهای کارآمد باشیم تا با گذشت زمان و عوض شدن مسئله های تربیتی زمین گیر نشویم.

وی با اشاره به اینکه ما در زمانی هستیم که عوامل اثر گذار تربیتی در اختیار ما نیست، ادامه داد: تربیت مرکز سلاله باید به گونه ای باشد که این دانش آموزان سید به شخصیت های اثرگذار ملی و بین المللی تبدیل شوند.

در ادامه این جلسه  محسن جعفری ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (علیهاالسلام)، سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی و چهلمین روز درگذشت شهید محسن فخری زاده، از زحمات پرسنل و مربیان تربیتی مرکز سلاله شعبه قم قدردانی نمود.

در ادامه این جلسه مربیان تربیتی شعبه قم نقطه نظرات خود در جهت پیشبرد هر چه بهتر اهداف این شعبه را ارائه نمودند.

همچنین در پایان این جلسه پرسنل و مربیان تربیتی مرکز سلاله شعبه قم به همراه مدیر مرکز سلاله به صورت دسته جمعی به زیارت حرم مطهر حضرت معصومه علیهاالسلام مشرف شدند.

لازم به ذکر است در این جلسه حسن مهاجر؛ مسئول طرح و برنامه و مهدی نفیسی مهر؛ مسئول تربیت و پژوهش مرکز سلاله نیز حضور داشتند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =