مرکز سلاله می توانند از خدمات خادمیاران رضوی استفاده نمایند

مصطفی حجه فروش با اعلام این خبر گفت: مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله می تواند با افتتاح کانون خادمیاران، از 5000 خادمیار آستان قدس رضوی در استان اصفهان استفاده نمایند.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلاله، سرپرست مرکز سلاله شعبه اصفهان در دیدار مدیر کانون های خدمت رضوی استان اصفهان با اشاره به فرآیند جذب و پرورش استعداد مرکز سلاله، خاطرنشان کرد: مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله می‌کوشد جذب دانش‌آموزان سید پسر را برای تربیت یک جوان نخبه و توانمند در همه عرصه ‌های سیاسى، اجتماعى، اقتصادى و مذهبى همراهی کند.

حجت الاسلام فرشاد توسلی ابراز امیدواری کرد بتواند از خدمات آستان قدس رضوی در راستای کمک به بالندگی و رشد ذریه حضرت زهرا علیهاالسلام، استفاده نماید.

در ادامه این دیدار مصطفی حجه فروش؛ مدیر کانون های خدمت رضوی استان اصفهان با اشاره به خدمات آستان قدس رضوی در استان اصفهان، اظهار داشت: مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله می تواند با افتتاح کانون خادمیاران، از 5000 خادمیار آستان قدس رضوی در استان اصفهان استفاده نمایند.

مدیر کانون های خدمت رضوی استان اصفهان آمادگی خود جهت کمک متربیان و خانواده سادات مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله اعلام کرد.

لازم به ذکر است، در این دیدار علیرضا شاهسنائی؛ کارشناس جذب منابع مالی مرکز سلاله، حجت الاسلام فرشاد توسلی را همراهی می نمود.

گفتنی است؛ مصطفی حجه فروش؛ مدیر کانون های خدمت رضوی استان اصفهان عصر یکشنبه 20 تیرماه با حضور در مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان از فعالیت ها و برنامه های این مرکز بازدید نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − 1 =