آغاز ترم زمستان بهار 1399-1398 مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله

ترم زمستان بهار 1399-1398 مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با حضور 189 متربی از تاریخ 29 دی ماه 1398 در شعب اصفهان و قم آغاز و تا تاریخ 18 اردیبهشت ماه 1399 ادامه خواهد داشت.

مسئول تربیت و پژوهش مرکز سلاله با اعلام این خبر گفت: متربیان این مراکز در قالب 12 گروه و با هدف شناسایی و تقویت استعدادشان در دو ساحت علمی فناوری و فرهنگی هنری در کلاس های مبانی کامپیوتر، داستان نویسی، نجوم، مبانی پرواز، خوشنویسی، کار با چوب، رباتیک تخصصی، نانو تکنولوژی، خوشنویسی، برنامه نویسی، شعر و ادبیات و کلیپ سازی شرکت خواهند نمود.

حسن مهاجر ادامه داد: ره آموزان مراکز سلاله در این ترم طی 12 جلسه در 12 گروه طبق سرفصل های مشخص شده ی طرح 9 ساله و با هدف مبحث تقویت تفکر برای پایه های چهارم، پنجم و ششم و آشنایی با قانون های الهی،احکام، تقلید و شگفتی های آفرینش برای پایه ی هفتم، هشتم و نهم در جلسات فرهنگی رویش حاضر خواهند شد.

ایشان با بیان اینکه کلاس های انجمن نامه آسمانی با هدف انس و ارتباط متربیان با قرآن کریم و توانایی روخوانی و رواخوانی قرآن و فهم آیات آن برگزار می شود، افزود: کلاس های انجمن نامه آسمانی طی 12 جلسه با موضوع قصص قرآن، روخوانی و روانخوانی و تجوید ویژه گروه های شمس، سلمان و فجر در شعبه اصفهان و سید الشهدا (علیه السلام)، شهید زین الدین و شهید حججی در شعبه قم و آشنایی با مفاهیم قرآن کریم ویژه گروه های نور، یاسین و کوثر در شعبه اصفهان و شهید چمران، شهید احمدی روشن و شهید بهشتی در شعبه قم با 12 مربی قرآن برگزار خواهد شد.

وی در خصوص برنامه های ورزشی ترم زمستان بهار 1399-1398 عنوان کرد: برنامه های ورزشی این ترم شامل 12 جلسه ورزش سالنی، جشنواره ورزشی و استخر هر هفته و با هدف افزایش استقامت و قدرت، توانایی کنار آمدن با شکست و مدیریت خود در فشار های روانی به صورت تفکیک گروهی در شعب اصفهان و قم برگزار می شود.

مسئول تربیت و پژوهش مرکز سلاله در ادامه برگزاری کلاس تفکر خلاق، هیئت دانش آموزی سلاله النبی، حضور متربیان در مراسم معنوی اعتکاف، برگزاری اردوهای شهری و برون شهری، بازدید از علما، و خانواده های معزز شهدا و برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه خانواده متربیان را از دیگر برنامه های این مراکز در ترم زمستان بهار 1399-1398 مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله برشمرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =