آیین تکریم و تقدیر مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان برگزار شد

آیین تکریم و تقدیر مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان عصر شنبه 13 دی ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آمرکز سلاله، در این آئین محسن جعفری؛ مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله و مربیان تربیتی شعبه اصفهان حضور داشتند.

مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با تأکید بر اینکه محبت ائمه اطهار علیهم السلام بالاترین رزق و موجب رسیدن به تمام خیرات دنیا و آخرت است، خاطرنشان کرد: اگر کسی حضرت زهرا علیهاالسلام را دوست داشته باشد و به ایشان اقتدا کند به گنجی بی نهایت متصل می شود، امام خمینی (ره)، شهید حاج قاسم سلیمانی بزرگ شده و رشد یافته در مکتب نورانی حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام بودند و در زمان حیاتشان نیز علاقه و ارادت خاصی به صدیقه کبری علیهاالسلام داشتند.

محسن جعفری در ادامه با اشاره به آیه « قُل لا أَسئَلُكُم عَلَیهِ أَجراً إِلاَّ المَوَدَّةَ فِی القُربى » تصریح کرد: ما نیز باید تلاش کنیم مانند بزرگان دین و شهدا در راه اهل بیت علیهم السلام از همه چیز خود بگذریم.

ایشان در ادامه این آئین ضمن تشکر از زحمات آقای محمد پودینه؛ مدیر سابق مرکز سلاله شعبه اصفهان گفت: آقای پودینه مدیری دلسوز و با صبر و حوصله بود و ان شاءالله ارتباط ایشان با مرکز سلاله قطع نخواهد شد و از تجربیات ایشان در برنامه های مختلف از جمله مشاوره و آموزش مربیان مرکز سلاله استفاده می شود و امیدواریم ایشان در مسئولیت جدید خود در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر علیهم السلام که بنا بر تصمیمات مربوطه برای تغییر مأموریت ایشان و استفاده از تجربیات ایشان جهت رشد و تعالی فعالیت های آستان مقدس بوده، موفق باشند.

در پایان این آیین از زحمات محمد پودینه مدیر سابق مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان قدردانی شد.

همچنین در این آئین از زحمات علی رفیعی؛ مربی تربیتی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هشت =