پیام تبربک مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ و مبعث رسول گرامی اسلام (صلوات الله علیه)

مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با صدور پیامی آغاز سال ۱۳۹۹ و مبعث رسول گرامی اسلام (صلوات الله علیه) را به تمامی پرسنل، مربیان، متربیان مرکز سلاله و خانواده های آن ها تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلاله، محسن جعفری مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با صدور پیامی آغاز سال ۱۳۹۹ و مبعث رسول گرامی اسلام (صلوات الله علیه) را به تمامی پرسنل، مربیان، متربیان مرکز سلاله و خانواده های آن ها تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی

ان شاء الله سالی سرشار از خوشی و سرور و موفقیت پیش رو داشته باشید و از سالی که ما رو ترک کرد، اندوخته های ارزشمندی را توشه راه کرده باشیم و در امتحانات الهی سربلند بوده، مصیبت به دینمان وارد نشود، گرچه سختی‌هایی را بر ما تحمیل کرد.

امشب ، شب عید مبعث هست و همگی دست به دامان حضرت رسول اعظم که سبب و علت خلقت هستند میشویم و از ایشان میخواهیم تا برایمان بخواهند:

عافیت، عاقبت بخیری، عزت دائم، عمری طولانی و با برکت، عقل کامل، عمل نافع، محبوبیت خاص و خیر و سعادت دنیا و آخرت را.

و از پیامبر عزیزتر از جانمان میخواهم به همگی ما توفیق و توان دهند تا بتوانیم در جبهه فعالیتهای تربیتی و فرهنگی ، خدمتی شایسته داشته باشیم و به نحوی تلاش و‌مجاهدت کنیم که موجب خشنودی سرور و‌مولایمان حضرت ولی عصر باشیم و فعالیتهای ما زینت برای دین ما باشد و موجب دستگیری ما در دنیا و آخرت.

محسن جعفری

مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =