ویژه برنامه های مرکز سلاله شعبه اصفهان در ماه مبارک رمضان تشریح شد

مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان به تشریح ویژه برنامه های این مرکز در ماه مهمانی خدا پرداخت.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلاله، محمد پودینه با اشاره به حدیثی از امام محمد باقر(علیه السلام) که می‌فرمایند: برای هر چیزی بهاری است و بهار قرآن ماه رمضان است، گفت: اگر چه به دلیل شیوع ویروس کرونا نمی‌توانیم همانند سال‌های گذشته نمی توانیم شاهد حضور متربیان و خانواده هایشان در محافل قرآنی سطح شهر باشیم به همین علت بر آن شدیم تا امسال محفل انس با قرآن کریم را از طریق فضای مجازی و به‌ صورت زنده از فضای اسکای روم برای متربیان و خانواده‌های ایشان برگزار کنیم.

وی با بیان این‌که اطعام دادن در ماه مبارک رمضان جایگاه و فضیلت ویژه‌ای دارد و نباید بیماری منحوس کرونا منجر به تعطیلی عمل خیر افطاری دادن شود، عنوان کرد: مرکز سلاله شعبه اصفهان با کمک متربیان گروه های نور، یاسین و کوثر و خانواده های ایشان بیش از ۱۵۰۰ پرس غذا در ماه مبارک رمضان طبخ و در بین خانواده ها توزیع خواهد شد.

محمد پودینه در ادامه قرائت روزانه قرآن کریم، محاسبه اعمال عبادی روزانه در قالب طرح های «باشگاه کله گنجیشکی ها» و «من و ماه خدا» ویژه گروه های شمس، سلمان و فجر، طرح تصحیح قرائت نماز ویژه گروه های یاسین و کوثر و مطالعه خطبه ۴۷ نهج البلاغه به مناسبت شهادت حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) را از دیگر ویژه برنامه های مرکز در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.

مدیر مرکز سلاله شعبه اصفهان با تاکید بر لزوم تقویت روحیه استکبارستیزی در میان نوجوانان، تصریح کرد: طراحی نماد ابلیسک و آتش زدن آن در روز جهانی قدس توسط متربیان و تهیه یک کلیپ چند دقیقه ای از دیگر برنامه  این مرکز در ماه مبارک رمضان می باشد.

ایشان در پایان با تأکید بر اینکه در پایان ماه مبارک رمضان به نفرات برگزیده این برنامه ها جوایز نفیسی اهدا خواهد شد، تصریح کرد: امیدواریم که به برکت این ماه مبارک، مشمول برکات و عنایات پروردگار قادر و متعال قرار گیریم و شاهد ریشه کن شدن بیماری منحوس کرونا در پایان این ماه پرفیض باشیم. و دوباره بتوانیم به صورت حضوری، خدمت گزار سادات ارجمند باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =