مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره موسسه خیریه شجره طیبه از مرکز سلاله بازدید کردند

مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره موسسه خیریه شجره طیبه اصفهان طی جلسه ای با مدیر و مسئولین ستاد مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا جناب آقای یزدان پناه مدیر عامل موسسه خیریه شجره طیبه هدف از تشکیل این موسسه را حمایت از نخبگان علمی و استعداد های درخشان که به دلیل مشکلات مالی قادر به ادامه تحصیل نبوده بیان کرد و گفت این موسسه با ۱۷ شعبه در شهرستان اصفهان در یک ابتکار ویژه در کشور از دانش آموزان و دانشجویان نخبه و مستعدی که به دلیل فوت والدین و یا آسیب های اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیل را ندارند حمایت می کند تا بتوانند در سطوح عالی به تحصیل بپردازند.

در ادامه جناب آقای جعفری مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله، ضمن خیر مقدم به مدیر عامل این موسسه توضیحات لازم و کافی در مورد فعالیت های تربیتی و استعدادی مرکز سلاله را بیان نموده و خاطر نشان کردند که این دو موسسه با داشتن نقاط مشترک می توانند همکاری های مستمری را در زمینه های مختلف داشته باشند.

در پایان جناب آقای مجیری مسئول طرح و برنامه و جناب آقای مهاجر مسئول تربیت و پژوهش مرکز سلاله، در مورد طرح های شجره طوبی و طراوت و همچنین چگونگی اجرای آنها توضیحاتی را ارائه نمودند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + چهارده =