ضیافت افطاری خانواده های عضو مرکز سلاله شعبه اصفهان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله؛ مراسم ضیافت افطاری خانواده های عضو مرکز سلاله شعبه اصفهان یکشنبه ۲۰ خرداد ۹۷ در دهکده فرهنگی منتظران آفتاب برگزار گردید.

در این مراسم که خانواده های دانش آموزان جذب شده در سال ۱۳۹۷ نیز حضور داشتند در ابتدا سفره افطار با کمک متربیان و خانواده های آنها آماده گردید و بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء، مراسم افطاری و پذیرایی در فضای بیرونی دهکده صورت گرفت. بعد از صرف افطار جناب آقای جعفری مدیر مرکز برای خانواده های دانش آموزان جدیدالورود در مورد اهمیت مسائل تربیتی و برنامه های مرکز و همراهی خانواده ها با برنامه های مرکز سخنرانی کردند و بعد از آن آقای پودینه مدیر شعبه اصفهان برنامه های ترم تابستان ۹۷ را تبیین نمودند. در همین حین مربیان جلسات جداگانه ای پیرامون محتوای برنامه های ترم تابستان برای خانواده ها اعضاء گروه خود تشکیل دادند و در پایان جناب آقای جعفری نکاتی را پیرامون روند اجرای برنامه های سلاله در آینده برای خانواده ها بیان کردند.

لازم به ذکر است در این مراسم خانواده ها علاوه بر استفاده از فضای با نشاط دهکده، از وسایل بازی دهکده استفاده نموده و همچنین قاب های یادبود متربیان در ترم قبل به آنها اهدا گردید.