شورای معاونین بنیاد آلاء از روند فعالیت های مرکز سلاله شعبه قم بازدید بعمل آوردند

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله سه شنبه ۷ آذر۹۶ شورای معاونین بنیاد آلاء از روند فعالیت های مرکز سلاله شعبه قم بازدید بعمل آوردند.

در ابتدای جلسه و بعد از تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط سید مصطفی مصطفوی زاده ره آموز کلاس هفتم، آقای جعفری مدیر مرکز سلاله ضمن خوش آمدگویی، پرسنل و مربیان شعبه قم را معرفی کردند و بعد از آن حجت الاسلام موسوی مدیر شعبه قم درباره مرکز و روند جذب و گزینش دانش آموزان در سال های ۹۵ و ۹۶ و در مورد چگونگی گرفتن نظرات کارشناسان تربیتی و برگزاری سلسله جلسات متعدد با این افراد توضیحات مفصلی را ارائه نمودند.

در ادامه جناب آقای محمودی کارشناس تربیتی شعبه قم سامانه رصد استعدادی و تربیتی« سرات» را برای حضار توضیح و به پرسش های آنها در مورد این سامانه پاسخ گفتند

آقای سید علیرضا حسنی مربی تربیتی این شعبه در ادامه جلسه در مورد طرح نظام جامع ارتباطی خانواده مشاورمربی و متربی صحبت نموده و این طرح را به صورت کامل توضیح دادند.

بعد از صحبت های آقای حسنی، ره آموز پایه ششم آقای سید محمد طه سیف در مورد نحوه گزینش خود در سال ۹۵ و برنامه های کلاسی در طی این یک سال و چگونگی انتخاب ساحت علمی و فن آوری و کلاسهای این ساحت توضیحات مفصلی را برای شورای معاونین بیان داشت.

در ادامه جناب آقای دکتر طیب نیا مدیر عامل بنیاد آلاء ضمن تقدیراز برگزاری این جلسه در شعبه قم دغدغه های خود در حوزه تربیت را بیان داشتند و سوالاتی را از مربیان حاضر درجلسه پرسیدند که مربیان پاسخگوی این سوالات بودند. بعد از صحبت های دکتر طیب نیا، جناب آقای جوادی قائم مقام بنیاد آلاء نکات تربیتی را دراین خصوص بیان کردند و توصیه های مهمی را برای مربیان و کادر شعبه مطرح نمودند.

در آخر حجت الاسلام و المسلمین موسوی منفرد رئیس انجمن اولیاء و مربیان مرکز سلاله شعبه قم گزارشی از برنامه های انجمن و فعالیت های صورت گرفته ارائه دادند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 10 =