دختران سادات دبستانی مرکز سلاله شعبه اصفهان مهمان سفره کریمانه امام حسن(علیه السلام) شدند

eftari-dabestan0194

شنبه ۱۳تیرماه، ۵۰ نفر از دختران سادات دبستانی مرکز سلاله شعبه اصفهان به همراه مربیان خود مهمان سفره کریمانه امام حسن(علیه السلام) بودند.

در این برنامه در ابتدا مجری برنامه به بیان گوشه هایی از زندگی امام حسن مجتبی(علیه السلام) پرداخت . سپس کلیپ هایی با موضوعات حجاب و روز جهانی قدس برای متربیان پخش شد که با بحث و گفتگو با دانش آموزان همراه بود. در بخش بعدی اعضای جدید مرکز با متربیان قبلی آشنا شده و  به آنها خوش آمد گفته شد

سپس دانش آموزان کلاس های ششم به تهیه ملزومات سفره افطار پرداخته و با سلیقه و هنرمندی خود ظروف خرما و سالاد را به زیبایی تزیین نمودند.در همین زمان دانش آموزان کلاسهای چهارم و پنجم برای تهیه کاغذ های ابرو باد به فضای باز مجموعه رفتند و بعد از آن مربیان شعار ویژه گروه خود را بر روی این کاغذ ها برای متربیان خود نوشتند. در بخش بعد دانش آموزان با حضور در محافل قرآنی خود، به تلاوت و تدبر در آیات برگزیده پرداختند.

در ساعات منتهی به اذان مغرب حجه الاسلام کاردانپور به اجرای برنامه ای شاد و جذاب با محوریت خوبی های دخترانه پرداختند و سپس نماز جماعت مغرب و عشا برگزار گردید و دختران سلاله در فضایی شاد و با نشاط به صرف افطاری پرداختند.

eftari-dabestan0294

eftari-dabestan0394

eftari-dabestan0494

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 19 =