جشن عید سعید غدیر خم ویژه خانواده های ره آموزان مرکز سلاله شعبه اصفهان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله؛ جشن عید سعید غدیر خم  ویژه خانواده های ره آموزان مرکز سلاله شعبه اصفهان، جمعه ۹ شهریور ۹۷ در سالن کوثر حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر علیهم السلام برگزار گردید.

در این جشن که با حضور خانواده های ره آموزان برگزار شد در ابتدا تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط سیدعلی هاشمی از گروه یاسین قرائت گردید. سپس مجری برنامه آقای سیدمحمد علی ظفر با اجرای مسابقه ای شاد برنامه را آغاز نمودند. در بخش بعدی پس از پخش کلیپ معرفی مرکز،جناب آقای پودینه مدیرشعبه اصفهان ضمن خوش آمدگویی، عید سعید غدیر خم را تبریک و در مورد عظمت آن صحبت کردند در ادامه نماهنگ گزارش برنامه های تابستان با ضمینه طنزی که توسط آقای سید متین حسینی از گروه کوثر اجرا شد، به نمایش گذاشته شد…

در ادامه برنامه، ویژه برنامه گفتگو با یکی از شیعیان که به تازگی به مکتب تشیع قدم نهاده است از کشور نیجریه برگزار گردید. در این ویژه برنامه که مورد توجه حضار قرار گرفت پیرامون نحوه ی شیعه شدن ایشان و اوضاع نیجریه گفتگو شد.

بعد از آن مسابقه ای توسط مجری برای آقایان انجام و جوایزی تقدیم آنها گردید.

در ادامه این جشن آقای سید امیرمهدی پورسیدرضایی از گروه کوثر به شعر خوانی پرداخته و سپس آقای سید روح الله حسینی به مدیحه سرایی در مدح و منقبت آقا امیرالمومنین علیه السلام پرداختند.در آخر هدایایی به رسم یادبود سومین سال فعالیت مرکز سلاله در ماموریت جدید مرکز سلاله تقدیم ره آموزان گردید.

از حواشی این جشن با شکوه برگزاری مسابقه نقاشی ویژه کودکان زیر هفت سال بود که با مسئولیت اعضای دولت نقابت شعبه اصفهان به اجرا در آمد..

لازم به ذکر است خانواده های ره آموزان بعد از اقامه نماز ظهر و عصر، ناهار میهمان سفره بابرکت اهل بیت علیهم السلام بودند.