توزیع بیش از ۲۰۰ بسته‌ اقلام غذایی و بهداشتی در بین خانواده های درگیر با بیماری کرونا

محمد پودینه با اعلام این خبر گفت: مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله به همت خیرین و نیکوکاران شهر اصفهان بسته‌ اقلام غذایی و بهداشتی تهیه و بین خانواده های درگیر با بیماری کرونا شهر اصفهان و قم توزیع کرد.

به گزارش روابط عمومی سلاله، مدیرمرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه اصفهان با بیان اینکه این روزها گروه‌های جهادی، نیروهای خودجوش مردمی، هیأت‌های مذهبی و مراکز فرهنگی هر کدام به شیوه‌ای برای مقابله با کرونا دست بکار شده‌اند و سهمی در جبهه مبارزه با این ویروس دارند، خاطرنشان کرد: مرکز سلاله نیز در این جبهه نقش خود را ایفا کرده و به همت خیرین، اقلام غذایی و بهداشتی تهیه و در بین خانواده های درگیر با بیماری کرونا شهر اصفهان و قم توزیع کرد.

پودینه با تأکید بر اینکه کرونا دست‌های مهربانی و همدلی مردم را به رخ کشید، افزود: شیوع کرونا سیل مهربانی و کمک‌های انسان دوستانه را جاری کرد تا با کمک یکدیگر این مرحله حساس همچون دیگر حوادث و بحران‌ها سپری شود.

مدیرشعبه اصفهان مرکزسلاله در ادامه گفت: این بسته‌های معیشتی توسط مربیان و پرسنل مرکز در بین این خانواده ها توزیع می‌شود.

محمد پودینه در پایان با اشاره به راه اندازی پویش به توان ایران  با شعار «با همدلی و توکل به خدا بر کرونا پیروزیم» و درباره چگونگی مشارکت افراد در این پویش گفت: علاقمندان و خیرین به ‌منظور مشارکت و همراهی در اجرای این پویش می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد آلاء به نشانی ala.org.ir/pouyesh و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و پیام رسان بله در جریان آخرین اخبار و گزارش‌ها این پویش قرار بگیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =