برنامه های هفته دوم ترم زمستان بهار مرکز سلاله شعبه اصفهان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله؛ در هفته دوم برنامه های ترم زمستان بهار ۹۶ مرکز سلاله شعبه اصفهان؛ متربیان در برنامه های مشخص خود شرکت نمودند.

در ابتدای حضور متربیان و همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر، مسابقات چندگانه بعنوان مرحله اول جام فجر برگزار گردید. در این مسابقات که با هدف تقویت هویت ملی در متربیان اجرا گردید از هر گروه یک تیم ۵ نفره مشارکت نمودند. مراحل این مسابقه شامل :حمل توپ و تحویل به نفر بعدی، هدفگیری دشمن و برداشتن پرچم ملی و حمل و تحویل به نفر بعدی، حمل پرچم به صورت سینه خیز تا موقعیت بعدی،تکمیل نقشه ایران به کمک اعضای گروه و در نهایت پس از تکمیل نقشه به اهتزاز در آوردن پرچم روی موقعیت مشخص شده می گردید.

پس از آن برنامه ی ورزشی گروهی ادامه یافت. سپس بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء، متربیان با سرویس های دانش آموزی به مکان هیات به میزبانی جناب آقای پودینه منتقل گردیدند.

در مراسم هیات سلاله النبی(صلی الله علیه و آله و سلم) که بمناسبت شهادت مادرسادات حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور خانواده های مرکز برگزار می شد، بعنوان برنامه اول و آغاز طرح قرآنی خانه های نورانی، جلسه ی نورانی تلاوت قرآن برگزار گردید. در این طرح بناست با عنایت خداوند جلسات هفتگی تلاوت قرآن در منازل خانواده های اعضای مرکز برگزار گرددکه در این جلسه به صورت نمونه به نمایش در آمد. پس از جلسه ی قرآن حجت الاسلام دکتر لقمانی پیرامون مقام حضرت زهرا سلام الله علیها دقایقی به سخنرانی پرداختند. سپس با مداحی برادر حسنعلی در حضور سادات مکرم به عزادری و سینه زنی پرداخته شد.