برنامه های تربیتی مرکز سلاله شعبه قم در ایام نوروز۱۳۹۸

برنامه های تربیتی مرکز سلاله شعبه قم در ایام نوروز ۹۸در پنج قسمت دید و بازدید، مسابقه کتابخوانی، مسابقه عکاسی، طرح ثبت آینده، برنامه کی کجاست برگزار گردید.

مراسم دیدوبازدید نوروزی وشخصیت شناسی علما در حرم مطهر :
در این برنامه مربیان با حضور در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها ضمن احوال پرسی از ره آموزان و تبریک عید نوروز به خانواده ها، توضیح مفصلی از شخصیت های مدفون در حرح مثل شیخ فضل الله نوری(ره) و پروین اعتصامی و … برای ره آموزان ارائه نمودند..
مسابقه “عکس روز پدر به همراه دلنوشته ای برای پدرم”با هدف تعمیق محبت به پدر و پدران آسمانی، به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی (علیه السلام) و روز پدر برگزار شد. در این برنامه ره آموزان عکس های ابراز محبت خود با پدرانشان و هم چنین دلنوشته هایی به پدرانشان را به اشتراک گذاشتند.
مسابقه کتابخوانی مسافر کربلا با موضوع درس شجاعت برای ره آموزان برگزار و پس از برگزاری آزمون در۲۹فروردین ماه نفرات برتر مشخص میگردد.
طرح ثبت آینده با محوریت آینده نگری متربیان در خصوص نقش مرکز سلاله در آینده و نقش دانش آموز در آینده مرکز سلاله به متربیان اطلاع رسانی گردید و قرار شد در جلسه اول رویش این مباحث با مربیان تربیتی بحث و گفت وگو شود.

برنامه کی کجاست جهت حفظ ارتباط ره آموزان با مربی و مرکز سلاله در ایام تعطیلات نوروز بود که هرکدام از ره آموزان تصاویرشان را از حضور در مکان های تفریحی و زیارتی، تاریخی، علمی و… با ذکر مختصر توضیحی از مکان بازدید شده ارسال کردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 19 =