برنامه های تربیتی مرکز سلاله شعبه قم در ایام نوروز ۹۷

به گزارش روابط عمومی مرکز تربتی و پرورش استعداد سلاله؛ برنامه های تربیتی مرکز سلاله شعبه قم در ایام نوروز ۹۷ در دو قسمت دید و بازدید و مسابقه عکس برگزار گردید.

مراسم دیدوبازدید نوروزی وشخصیت شناسی علما و شعرا مدفون در حرم مطهر : در این برنامه آقای محمدخانی مربی گروه شهید چمران که خود از خادمین حرم حضرت معصومه سلام الله علیها میباشند ضمن احوالپرسی از ره آموزان و تبریک عید نوروز به خانواده ها، توضیح مفصلی از شخصیت های مدفون در حرح مثل شیخ فضل الله نوری(ره) و پروین اعتصامی و … پرداختند.
مسابقه “عکس روز پدر به همراه دلنوشته ای برای پدرم”با هدف تعمیق محبت به پدر و پدران آسمانی، به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی (علیه السلام) و روز پدر برگزار شد. در این برنامه که با استقبال تعداد زیادی از ره آموزان و مخصوصا خانواده ها همراه بود ره آموزان عکس های ابراز محبت خود با پدرانشان و هم چنین دلنوشته هایی به پدرانشان را به اشتراک گذاشتند که در نهایت با رای اعضای کانال آقایان سیدمحمد حسین ضیایی و سیدمحمدحسین حسینی زاده در قسمت عکس و آقایان سیدمحمدحسین ضیایی و سیداحمد ارجمندزاده در قسمت دلنوشته حائز رتبه های برتر شدند.