اردوی یک روزه تفریحی تربیتی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه قم در اردوگاه ملاصدرا برگزار گردید

اردوی یک روزه تفریحی تربیتی اردوگاه ملاصدرا با حضور متربیان گروه های سید الشهدا علیه السلام، شهید زین الدین و شهید حججی در روز پنجشنبه ۲۷ تیرماه ۹۸ برگزار گردید.طبق برنامه ره آموزان از ساعت ۷:۱۵صبح در محل مصلی قم تجمع کرده و حرکت به سمت اردگاه ملاصدرا را آغاز کردند.در بین راه فعالیت هایی توسط مربیان از قبیل بیان آداب سفر، خواندن دعای سفر، جمع آوری صدقه، وبازی های از قبیل بازی با لغات، پرسش و پاسخ و معما و پانتومیم انجام گرفت..
ساعت ۹ صبح ره آموزان به اردوگاه ملاصدرا رسیده و برنامه ی اردوی خود را با مستقرشدن در مکان اردوگاه رسما آغاز کردند.سپس به ورزش صبحگاهی پرداخته و تا ساعت۱۲:۰۰ به بازی هایی از قبیل فوتبال، هفت سنگ، واتر بال، رابط و…. پرداختند. سپس ره آموزان به مدت ۴۵ دقیقه همراه مربیان گردش در طبیعت به همراه بیان نکاتی در مورد آفرینش پرداختند.
سپس ره آموزان به اقامه نماز جماعت پرداخته و بعد از آن برنامه ی مسابقه ی پخت غذا توسط خود ره اموزان برگزار گردید. در این مسابقه سرگروه ها وسائل مورد نیاز طبخ غذا را از مسئول پشتیبانی تحویل میگرفتند.این برنامه با اهدف ایجاد حس تعاون، جمع پذیری، و مدیریت بحران برگزار گردید. نکته قابل توجه در این برنامه پخت غذا توسط خود ره آموزان این بود که باعث واکنش های مثبتی از جانب ره آموزان و خانواده های آنان گردید.
بعد از صرف غذا متربیان به صورت گروهی در اختیار مربیان قرار گرفته و برنامه های گروهی را را به اجرا رساندند.
در پایان ارزیابی گروه ها و تفاوت کار گروهی و فردی توسط سرگروه ها با حضور اعضای کادر و مربیان صورت گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − پنج =