اردوی یک روزه تفریحی آبشار شاه لولاک برای ره آموزان مرکز سلاله شعبه اصفهان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله؛ اردوی یک روزه تفریحی برای متربیان کلیه گروه های مرکز سلاله شعبه اصفهان برگزار گردید.

در این اردوی یک روزه متربیان از مجموعه فرهنگی تفریحی آبشار شاه لولاک چرمین بازدید نمودند.

این اردو روز یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۶ با جمع شدن متربیان ساعت ۷:۳۰ صبح درب حرم حضرت زینب بنت موسی ابن جعفر علیهم السلام آغاز شد.اتوبوس اردو راس ساعت ۸ از درب حرم به راه افتادند.در مسیر متربیان به بازی های گروهی مثل ادابازی پرداختند. حدود ساعت ۹:۳۰ دو کیلومتر مانده به مقصد متربیان از اتوبوس پیاده شدند و تا مقصد پیاده روی نمودند.پس از رسیدن به مقصد و استقرار در مکان اردو بازی های گروهی فوتبال و ادابازی و همچنین کوه پیمایی برگزار گردید.پس از این برنامه ها، با رسیدن وقت نماز، نماز جماعت ظهر و عصر اقامه شد و سپس جناب آقای پودینه به بیان محاسن کوه و کوه نوردی پرداختند.

مسابقه ی پرسش های قرآنی برنامه ی بعدی بود که توسط یکی از مربیان اجرا گردید.پس از آن برنامه ی ناهار بصورت گروهی صرف شد.ساعت ۱۵ برنامه ی کوه پیمایی و بازدید از آبشار زیبای شاه لولاک با هدف تقویت صبر و استقامت در متربیان و همچنین تماشای خلقت زیبای الهی بصورت جمعی و گروهی با نظارت مربیان هر گروه برگزار گردید.

در نهایت پخت بلال توسط متربیان پایان بخش برنامه های اردوی خاطره انگیز آبشار شاه لولاک بود.

متربیان در ساعت ۱۹ تحویل خانواده های محترم داده شدند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =