اردوی خانودگی بمناسبت عید سعید غدیر ویژه دانش آموزان مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله شعبه قم برگزار گردید

این اردو روز پنجشنبه ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ با حضور خانواده های ره آموزان مرکز سلاله شعبه قم در اردوگاه فرهنگی تربیتی ملاصدرا برگزار گردید.

در ابتدای اردو و پس از گردش خانواده ها در فضای دلنشین اردوگاه، مسابقات هفت سنگ، والیبال، والبیال کتکی و فوتبال در جمع صمیمی پدران و پسران برگزار شد که نشاط خوبی به جمع بخشید. مادران و دختران نیز در مسابقه جدول عید غدیر شرکت داشتند.
برنامه با اقامه نماز جماعت و صرف ناهار ادامه یافت و سپس حلقه پدران و مادران به صورت مجزا باهدف آشنایی خانواده ها و ذکر دغدغه ها و نکات آنها برگزار شد. در همین حین ره آموزان به بازی های گروهی مشغول بودند.
در انتها نیز جشن عید سعید غدیر خم در فضای سرسبز اردوگاه با تلاوت قرآن کریم توسط سید شهاب حسینی ره آموز گروه شهید چمران و مداحی سید مهدی ابراهیمی، ره آموز گروه شهید احمدی روشن برگزار شد.
در این برنامه شاد و با نشاط مسابقاتی بین ره آموزان و پدران و پسران برگزار شد و در انتها آن به برگزیدگان این مسابقات و نیز مسابقه مادران و دختران و همچنین صاحبان آثار برگزیده فعالیت پژوهشی شهادت امام صادق(علیه السلام) جوایزی به رسم یادبود اهدا شد. در پایان نیز از ره آموزان و خانواده های محترم آنها پذیرایی به عمل آمد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − ده =