اردوی تفریحی تربیتی ره آموزان مرکز سلاله شعبه قم به مقصد اصفهان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله؛ پنجشنبه ۱۱ مرداد ۹۷ اردوی تفریحی تربیتی متربیان مرکز سلاله شعبه قم به مقصد اصفهان برگزار گردید.

در این اردو متربیان به همراه مربیان و کادر شعبه پس از ورود به شهر اصفهان از باغ پرندگان ناژوان بازدید و از عظمت خلقت خداوند متعال درس توحید فرا گرفتند و بعد از آن جهت اقامه نماز ظهر و عصر و زیارت مضجع شریف حضرت زینب بنت موسی بن جعفر سلام الله علیها به بارگاه این بانوی عظیم الشان رفتند و ناهار ظهر را میهمان مضیف سرای آن حضرت بودند.

در ادامه اردو ره آموزان به دهکده فرهنگی منتظران آفتاب رفته و در آنجا به برنامه ها و بازی های گروهی و همچنین انجام مسابقات فوتبال و مسابقات چندگانه شامل تیراندازی با کمان، زدن پنالتی، عبور از موانع، عبور از پل معلق و حمل تعادلی آب پرداخته که در هر مرحله قسمتی از یک حدیث را با خود به مقصد می بردند و در آخر با کنار گذاشتن کاغذها حدیث کامل را رو تابلو می نوشتند و هر گروهی که در زمان کمتری مراحل را طی و به حدیث مورد نظر می رسید برنده نهایی مسابقه بود. در آخر جناب آقای جعفری مدیر مرکز سلاله ضمن خوش آمدگویی و تشکر از همکاران و مربیان در برپایی این اردو، در مورد اهمیت یادگیری مباحث تربیتی در این اردوها و تاثیر آن در زندگی آینده برای متربیان صحبت کردند.

در پایان اردو متربیان با همکاری یکدیگر و با کمک مربیان خود ناهار ظهر را تهیه و طبخ کردند. لازم به ذکر است جوایز گروه های برتر در پایان اردو اهدا گردید.