آزمون جذب و استعدادیابی مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله برگزار می شود

مدیر مرکز سلاله با اعلام این خبر گفت: آزمون جذب مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله روزهای چهارشنبه ۲۱ خردادماه در شعبه قم و جمعه ۲۳ خردادماه در شعبه اصفهان در ۴ نوبت با رعایت اصول بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز سلاله، محسن جعفری با بیان اینکه آزمون جذب هر سال از میان دانش آموزان سید در مقطع سوم دبستان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: امسال ۳۶۰ دانش آموز در این آزمون شرکت خواهند نمود که از میان آن ها، ۱۸۰ نفر در مرحله اول انتخاب خواهند شد.

وی ادامه داد: نتایج مرحله تشریحی این آزمون روز یکشنبه ۲۵ خرداد‌ماه اعلام خواهد شد و در مرحله بعدی، پذیرفته‌شدگان مرحله تشریحی برای شرکت در مصاحبه و تست استعدادسنجی دعوت خواهند شد.

مدیر مرکز تربیتی و پرورش استعداد سلاله با اشاره به اینکه تعداد ۹۰ نفر از دانش آموزان در تست استعداد سنجی و مصاحبه پذیرفته خواهند شد، تصریح کرد: پذیرفته شدگان در مرحله تست استعداد سنجی در مرحله آخر در اردوی رفتارسنجی و شخصیت شناسی شرکت خواهند نمود و در نهایت تعداد ۴۰ دانش آموز – ۲۰ نفر در شعبه اصفهان و ۲۰ نفر در شعبه قم – به عضویت این مرکز در خواهند آمد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 14 =